Emsal Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş yüksek ticari potansiyeli ve mühim orandaki iş hacmi ile sizlere profesyonel destek ve çözüm ortaklığı sunar.  Firmamız Emsal Gayrimenkul profesyonel çalışma takımı ve alanında uzman kadrosu ile Türkiye'nin önde gelen firmalarından birisi olarak her zaman yanınızdadır. Taşınmaz Değerleme hizmetimiz de sizlere sunduğumuz eşsiz kalitedeki hizmetlerimizden yalnızca bir tanesidir.

     Peki, Taşınmaz Değerleme nedir? Taşınmaz Değerleme ne işe yarar?

Taşınmaz Değerleme Nedir?

     Taşınmaz Değerleme; arsa, arazi ya da bina ve konut gibi taşınmazların işlemleri ile ilgilenir. Söz konusu bu taşınmazların, satış, yatırım, ipotek veya kredi işlemleri için değer tespitini yapmaktan sorumlu olan hizmettir. Taşınmaz Değerleme taşınmazların değer tespitini sizlere sunar.

     Taşınmaz Değerlemeyi daha detaylı olarak açıklamamız gerekirse; bir taşınmazın, taşınmaz projesinin veya bir taşınmaza bağlı hak ve faydaların değerlemesini yapmak demek mümkündür.

Taşınmaz Değerleme Hizmetine Neden İhtiyacınız Var?

     Firmamız Emsal Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş yüksek ticari potansiyeli ve mühim orandaki iş hacmi ile sizlere profesyonel destek ve çözüm ortaklığı sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz en kaliteli hizmetlerimizden bir tanesi de bu hizmettir.     

     Alanına dair teknik usul ve donanıma sahip olan değerleme uzmanları, gayrimenkul ve taşınmaz piyasası trendlerini tanımlamak için ilgili verileri toplamakta ve analiz etmektedir Bu analizleri gerçekleştirirken de piyasa koşulları ve piyasa eğilimlerini her zaman göz önünde bulundurarak değerlendirmede bulunulur.

     Taşınmaz Değerleme firmamız Emsal Gayrimenkul, değerleme raporlarını tamamlamak için mülklerin iç ve dış kısımlarını fotoğraflamakta; mülkün yakınında bulunan hizmet veya tesisleri mülk değeri üzerindeki etkilerince araştırmaktadır.

     Taşınmaz Değerleme Hizmeti, mülk değerlerini tahmin ederek, tahminlerin yapıldığı yöntemleri özetleyen ve değerlendirme standartlarını karşılayan raporlar hazırlamakta ve tarafınıza sunmaktadır.

Emsal Gayrimenkul ile Her Zaman Farkı Hisset

     Emsal Gayrimenkul, gelecekteki değerleri etkileyebilecek faktörleri dikkate almakta ve mülklerin yer aldığı arazi ve mahalleleri değerlendirerek her zaman ayrıntılı rapor ve analizler hazırlamaktadır.

     Firmamız Emsal Gayrimenkul profesyonel çalışma takımı ve alanında uzman kadrosu ile Türkiye'nin önde gelen firmalarından birisi olarak her zaman yanınızdadır. Siz de ayrıntılı hizmet detaylarımız için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Facebook